נעים להכיר

משרד עו"ד סיגלית הנדשר פרקש הינו משרד יצירתי, עתיר ניסיון ומומחה בתחומו שרואה את טובתכם לפני כל השאר  ונלחם עבורכם כדי להשיג זאת.

המשרד מלווה ומעניק ייעוץ שוטף לאורך שנים ללקוחות פרטיים ועסקיים במגוון תחומים הסובבים את מעגל החיים הפרטי והעסקי, כאשר הוא נהנה מלקוחות חוזרים ומקשרים ארוכי טווח עם לקוחותיו.

חשיבה יצירתית מחוץ לקופסה וחתירה ללא לאות להשגת המטרות המיטביות עבור הלקוחות הם אבני היסוד המרכזיים של המשרד.
 
 
מה אנחנו עושים

אנחנו מתמחים בליווי אישי של חברות ועסקים גדולים וקטנים ביומיום הגועש כמו גם בעניינים נקודתיים ומעניקים מנסיוננו המשפטי והעסקי ללקוחות המשרד.
המומחיות שלנו היא בתחומי- הנדל"ן, דיני עבודה והעסקי-מסחרי.

אנו מייצגים את לקוחותנו בהליכים בבתי המשפט במגוון ערכאות הן בבתי המשפט האזרחיים והן בבתי הדין לעבודה, בוועדות ערר ובהלכים פליליים בתכנון ובניה ונלחמים עבורכם להשגת תוצאות מיטביות.

אנו מייצגים את לקוחותנו במגוון עסקאות נדל"ן, מורכבות או פשוטות ברחבי הארץ, מתוך מטרה לסייע ללקוח לצלוח את העסקה, אשר לעיתים הינה עסקת חייו, בביטחון ובשקט נפשי מירבי. אנו מתמחים במיסוי מקרקעין ומתכננים את העסקה מתוך מטרה למזער את היקפי המיסוי. אנו מלווים דיירים בפרוייקטים של התחדשות עירונית ו תמ"א 38 מתוך מטרה להשיג עבורם את התוצאה המיטבית.

אנו מטפלים עבור לקוחותנו בענייני תכנון ובניה, מייצגים אותם בפני הוועדות השונות, מייצגים אותם בעבירות בניה וחותרים לתוצאות הטובות ביותר עבורם.

 
למה אנחנו עושים את זה
 
כיוון שלקוחותינו חשובים לנו.
 
אתם, המשפחה שלכם, הלקוחות שלכם, העובדים שלכם והעסק שלכם חשובים לנו ולכן חשוב לנו לעשות את המיטב, אישית ומקצועית, כדי שכל לקוח שלנו ישיג את התוצאה הטובה ביותר האפשרית לטווח הקצר אך גם לטווח הארוך.

אנחנו מסייעים ללקוחותינו בצמתים החשובים בחייהם ובחיי העסק שלהם ומלווים אותם באתגרים הנלווים להם כיוון שאנחנו רוצים להעניק ביטחון ושקט ללקוחותנו והצלחתם חשובה לנו.
יש לכם שאלות נוספות?
כתבו לנו ונשמח לייעץ גם לכם