סיפורי הצלחה

במשך השנים ליווינו בהצלחה אנשים, עסקים וחברות רבות
 
עם השנים אספנו סיפורים מרתקים וכפי שנאמר "המציאות עולה על כל דמיון". בקרוב נעלה לאתר סיפורי לקוחות המספרים את מאחורי הקלעים כמו גם את התהליכים המעניינים של חלק מהעסקאות הגדולות בהן משרדנו לקח חלק.

דחיית מאות תביעות פלסטינים מרצועת עזה כנגד חקלאי גוש קטיף המפונים.

מקבץ המלצות כפי שהתפרסמו ברשתות החברתיות ובאינטרנט

 • ברצוני להודות ולהביע את הערכתי המלאה לעו"ד סיגלית הנדשר פרקש על הליווי המקצועי, היסודיות והסיוע תוך שיתוף והסבר מפורט לאורך כל הדרך עד לסיום המוצלח וחתימת החוזה. תודה רבה ויישר כח. פיני אדר.
   
 • עו"ד סיגלית הנדשר פרקש ליוותה את משפחתנו במהלך תהליך רכישה בית בעסקת יד שניה. לאורך כל הדרך זכינו לשיקוף של כל חלקי התהליך, הסברים מפורטים וההרגשה הלא מובנת מאליה של עבודה עם משרד עו"ד שמורכב מאנשים וכאלה שאיכפת להם מהלקוח ולא מהתוצאה הסופית.

  בצד המקצועי עו"ד הנדשר פרקש הוכיחה את עצמה כמקצוענית, בעלת נסיון וחשיבה יצירתית. תודה ואני שמח להמליץ עליה לכל מי שמחפש עו"ד תחומי ההתמחות של משרדה. – שי טאובס.
   
 • סיגלית מקצוענית, תקתקנית, נעימה. מה עוד אפשר לבקש? – שרון אור חלום צרוף.
   
 • סיגלית הינה בעלת משרד עורכי דין ותיק ומנוסה מאוד בתחומי הנדל"ן והמסחר. לי יצא לעבוד עם משרדה במספר רב של עסקאות, להתייעץ עימה בתיקים שונים, לעבוד בשיתוף פעולה בהצלחה רבה וכן לנסוע יחד למפגשים וועידות נדל"ן עסקיות ברחבי ארה"ב שהניבו הצלחה רבה והיכרות עמוקה. מי שמחפש משרד שיודע לתת שירות Taylor Maid וליווי מלא בכל הקשור לעולם המקרקעין והמשפט המסחרי במקצועיות ובשירותיות, אזי משרדה של סיגלית הוא הכתובת. – אפריים וייס.
   
 • רב תודות לך סיגלית על הצלחתך המדהימה להגיע להסכם פשרה עם קבלן אשר בנה את ביתינו במודיעין בשנת 1996 (לפני 22 שנים) וכעת הוא יבנה חלק משמעותי מקירות התמך ומערך הביוב על חשבונו מחדש וכן ישלם הוצאות משפט. תודה על הצלחתך המדהימה. -מרים ומישל לוי.